2020 KY Fast Pitch Softball
KHSAA/Riherds.com Scoreboard
This Season's Sports:
or
or
Current Scores and Schedules
Monday, March 16, 2020
Caverna - vs.Campbellsville
(at Various Sites)
- 6:30 PM 5th Region
Red Boiling Springs, TN - at Allen County-Scottsville - 5:30 PM
Lawrence County - at Ashland Blazer - 5:30 PM
Mason County - at Bath County - 6:00 PM
Danville - at Berea - 6:00 PM
Barren County - at Bowling Green - 5:30 PM
Marion County - at Boyle County - 6:00 PM
Grayson County - at Breckinridge County - 5:30 PM
Logan County - at Butler County - 5:45 PM
Marshall County - at Calloway County - 5:30 PM
Murray - at Carlisle County - 5:30 PM
Lincoln County - at Casey County - 6:00 PM
North Bullitt - at Christian Academy-Louisville - 5:30 PM
Fort Campbell - at Christian County - 5:30 PM
Middlesboro - at Claiborne (New Tazewell), TN - 5:30 PM
Adair County - at Clinton County - 5:30 PM
Bullitt East - at Collins - 6:00 PM
Hopkins County Central - at Crittenden County - 5:45 PM
Christian Fellowship - at Dawson Springs - 5:30 PM
Martin County - at East Ridge - 6:00 PM
Franklin-Simpson - at Edmonson County - 5:30 PM
Jackson County - at Estill County - 6:00 PM
DuPont Manual - at Fairdale - 5:00 PM
Bethlehem - at Fern Creek - 6:00 PM
Harrison County - at Fleming County - 6:00 PM
Pike County Central - at Floyd Central - 6:00 PM
Mayfield - at Fulton City - 5:00 PM
Mayfield - at Fulton City - 6:30 PM
Nicholas County - at Grant County - 5:30 PM
Bourbon County - at Great Crossing - 6:00 PM
Montgomery County - at Henry Clay - 6:00 PM
Newport - at Holmes - 5:30 PM
LaRue County - at John Hardin - 5:30 PM
Pineville - at Leslie County - 6:00 PM
Bell County - at Lynn Camp - 6:00 PM
Bryan Station - at Madison Central - 6:00 PM
South Laurel - at McCreary Central - 6:30 PM
Apollo - at Meade County - 7:00 PM
Cumberland County - at Monroe County - 5:30 PM
Hart County - at North Hardin - 6:00 PM
Frederick Douglass - at North Laurel - 6:00 PM
Daviess County - at Ohio County - 5:30 PM
Shelby County - at Oldham County - 6:00 PM
McLean County - at Owensboro - 5:30 PM
Lexington Christian - at Paris - 6:00 PM
Betsy Layne - at Perry County Central - 5:30 PM
Central Hardin - at Pleasure Ridge Park - 6:00 PM
Atherton - at Portland Christian - 5:00 PM
Seneca - at Presentation - 5:00 PM
Seneca - at Presentation - 5:00 PM
Trinity (Whitesville) - at Russellville - 5:30 PM
Elizabethtown - at Sacred Heart - 6:00 PM
Gallatin County - at Simon Kenton - 5:30 PM
Henry County - at South Oldham - 6:00 PM
Covington Latin - at St. Patrick - 5:30 PM
Thomas Nelson - at Taylor County - 6:00 PM
Lyon County - at Union County - 5:30 PM
Todd County Central - at University Heights - 5:30 PM
Owen County - at Walton-Verona - 5:00 PM
Glasgow - at Warren Central - 5:30 PM
Williamsburg - at Wayne County - 6:00 PM
Muhlenberg County - at Webster County - 5:30 PM
Somerset - at Whitley County - 6:00 PM
Tuesday, March 17, 2020
Calvary Christian - at Nicholas County - 6:00 PM 10th Region
Franklin-Simpson - at Warren East - 5:30 PM 2A Classic Sectional
Henderson County - at Apollo - 5:30 PM
Elliott County - at Ashland Blazer - 6:00 PM
Edmonson County - at Barren County - 5:30 PM
Lloyd Memorial - at Beechwood - 5:30 PM
Barbourville - at Bell County - 5:30 PM
Holy Cross (Covington) - at Bellevue - 5:00 PM
Pineville - at Berea - 5:30 PM
Portland Christian - at Beth Haven - 5:30 PM
Ludlow - at Bishop Brossart - 5:00 PM
Fleming County - at Bourbon County - 6:00 PM
Ohio County - at Bowling Green - 5:30 PM
Paris - at Bracken County - 6:00 PM
Powell County - at Breathitt County - 6:00 PM
Meade County - at Bullitt Central - 6:00 PM
McLean County - at Butler County - 5:45 PM
Burgin - at Casey County - 5:30 PM
Clinton County - at Caverna - 5:30 PM
University Heights - at Christian County - 5:30 PM
Carroll County - at Cooper - 6:00 PM
Buckhorn - at Cordia - 5:30 PM
Knox Central - at Cumberland Gap, TN - 6:00 PM
Assumption - at Eastern - 5:30 PM
Fairdale - at Elizabethtown - 6:00 PM
Rockcastle County - at Estill County - 6:00 PM
Mercer County - at Franklin County - 6:00 PM
Hickman County - at Fulton City - 5:00 PM
West Jessamine - at Garrard County - 6:00 PM
Anderson County - at George Rogers Clark - 6:00 PM
Cumberland County - at Glasgow - 5:30 PM
Marshall County - at Graves County - 5:30 PM
Campbell County - at Highlands - 5:00 PM
Hopkinsville - at Hopkins County Central - 5:30 PM
South Laurel - at Jackson County - 6:00 PM
Woodford County - at Lafayette - 6:00 PM
East Jessamine - at Lexington Catholic - 6:00 PM
Christian Fellowship - at Livingston Central - 5:30 PM
Trigg County - at Logan County - 5:45 PM
Murray - at Lyon County - 5:30 PM
Menifee County - at Magoffin County - 6:00 PM
Fairview - at Martin County - 6:00 PM
Greenup County - at Mason County - 6:00 PM
St. Mary - at Mayfield - 5:30 PM
Christian Academy-Louisville - at Mercy - 5:30 PM
Corbin - at Middlesboro - 6:00 PM
Bath County - at Montgomery County - 6:00 PM
North Bullitt - at Nelson County - 5:30 PM
Newport - at Newport Central Catholic - 5:00 PM
Bethlehem - at North Hardin - 6:00 PM
Shelby County - at North Oldham - 6:00 PM
Webster County - at Owensboro - 6:00 PM
Greenwood - at Owensboro Catholic - 6:00 PM
Betsy Layne - at Paintsville - 5:30 PM
Madison Central - at Paul Laurence Dunbar - 6:00 PM
Shelby Valley - at Perry County Central - 6:00 PM
East Ridge - at Pike County Central - 6:00 PM
Jenkins - at Pikeville - 5:30 PM
Jenkins - at Pikeville - 7:00 PM
Lewis County - at Rowan County - 6:00 PM
Southwestern - at Russell County - 6:00 PM
South Warren - at Russellville - 5:30 PM
John Hardin - at Sacred Heart - 5:30 PM
Shawnee - at Seneca - 5:00 PM
McCreary Central - at Somerset - 6:00 PM
Simon Kenton - at South Oldham - 6:15 PM
Central - at Southern - 5:30 PM
Butler - at Spencer County - 5:30 PM
Harlan County - at TBA -
Bryan Station - at Tates Creek - 6:00 PM
Marion County - at Thomas Nelson - 6:00 PM
West Creek (Clarksville), TN - at Todd County Central - 5:30 PM
Owen County - at Trimble County - 5:30 PM
Breckinridge County - at Trinity (Whitesville) - 5:30 PM
Crittenden County - at Union County - 5:30 PM
Moore - at Waggener - 5:00 PM
Fort Campbell - at Warren Central - 5:30 PM
Fort Campbell - at Warren Central - 7:00 PM
Henry Clay - at Western Hills - 6:00 PM
Lynn Camp - at Williamsburg - 6:00 PM
Wednesday, March 18, 2020
Owen County - at Anderson County - 6:00 PM
Campbell County - at Beechwood - 5:00 PM
Lexington Christian - at Berea - 6:00 PM
Lloyd Memorial - at Bishop Brossart - 5:00 PM
Bullitt East - at Boyle County - 6:00 PM
Nicholas County - at Bracken County - 6:00 PM
Mercy - at Butler - 5:00 PM
Model - at Danville - 6:00 PM
Grant County - at Dixie Heights - 5:30 PM
Southern - at DuPont Manual - 5:00 PM
Holy Cross (Louisville) - at Eastern - 5:30 PM
Lafayette - at Great Crossing - 6:00 PM
East Jessamine - at Harrison County - 6:00 PM
Owsley County - at Leslie County - 5:30 PM
Breathitt County - at Magoffin County - 6:00 PM
Assumption - at Meade County - 6:00 PM
Rowan County - at Montgomery County - 6:00 PM
John Hardin - at North Oldham - 6:00 PM
Mason County - at Paris - 5:30 PM
Bethlehem - at Presentation - 6:00 PM
Pike County Central - at Raceland - 6:00 PM
Scott - at Ryle - 6:00 PM
Bullitt Central - at Sacred Heart - 5:30 PM
Iroquois - at Shawnee - 5:00 PM
George Rogers Clark - at Shelby County - 6:00 PM
Pendleton County - at Simon Kenton - 6:00 PM
Oldham County - at Trimble County - 6:00 PM
Cooper - at Walton-Verona - 5:00 PM
Tates Creek - at West Jessamine - 6:00 PM
Gallatin County - at Williamstown - 5:30 PM
Thursday, March 19, 2020
Adair County - at Allen County-Scottsville - 5:30 PM
Middlesboro - at Barbourville - 5:30 PM
Morgan County - at Bath County - 6:00 PM
Newport - at Beechwood - 5:30 PM
Mingo Central (Matewan), WV - at Belfry - 5:30 PM
Mingo Central (Matewan), WV - at Belfry - 7:00 PM
Bracken County - at Bellevue - 5:00 PM
Powell County - at Berea - 6:00 PM
St. Patrick - at Bishop Brossart - 5:30 PM
Scott County - at Bourbon County - 6:00 PM
Monroe County - at Bowling Green - 5:30 PM
Russell - at Boyd County - 5:30 PM
Lexington Christian - at Bryan Station - 6:00 PM
L.I.G.H.T (Danville), (KY home school) - at Burgin - 5:00 PM
Marshall County - at Caldwell County - 6:00 PM
Barren County - at Campbellsville - 6:30 PM
Graves County - at Carlisle County - 5:30 PM
Hart County - at Caverna - 5:00 PM
Fairdale - at Central - 5:00 PM
Western Hills - at Christian Academy-Louisville - 6:00 PM
Hopkinsville - at Christian County - 5:30 PM
Gallatin County - at Conner - 5:30 PM
Southwestern - at Corbin - 6:00 PM
Edmonson County - at Cumberland County - 6:00 PM
Union County - at Dawson Springs - 5:30 PM
Jenkins - at East Ridge - 5:30 PM
East Carter - at Fairview - 5:30 PM
Presentation - at Fern Creek - 5:30 PM
Estill County - at Fleming County - 6:15 PM
Magoffin County - at Floyd Central - 6:00 PM
Butler County - at Franklin-Simpson - 5:30 PM
Madison Central - at Garrard County - 6:00 PM
Elizabethtown - at Glasgow - 5:30 PM
Hancock County - at Grayson County - 5:30 PM
Elliott County - at Greenup County - 5:30 PM
Russellville - at Greenwood - 5:30 PM
Thomas Walker (Ewing), VA - at Harlan - 6:00 PM
Claiborne (New Tazewell), TN - at Harlan County - 6:00 PM
Owensboro Catholic - at Henderson County - 5:30 PM
Paul Laurence Dunbar - at Henry Clay - 6:00 PM
Murray - at Hickman County - 6:00 PM
Covington Latin - at Holmes - 5:00 PM
Lee County - at Jackson County - 6:00 PM
Seneca - at Jeffersontown - 6:00 PM
Paintsville - at Knott County Central - 5:30 PM
Prestonsburg - at Lawrence County - 5:30 PM
Prestonsburg - at Lawrence County - 7:00 PM
Knox Central - at Leslie County - 6:00 PM
Shelby Valley - at Letcher County Central - 6:00 PM
Fort Campbell - at Livingston Central - 6:00 PM
Dixie Heights - at Ludlow - 5:30 PM
Lyon County - at Madisonville-North Hopkins - 5:30 PM
Green County - at Marion County - 6:00 PM
Pulaski County - at Mercer County - 6:00 PM
Owsley County - at Model - 6:00 PM
Warren East - at Muhlenberg County - 5:30 PM
LaRue County - at Nelson County - 6:00 PM
Campbell County - at Newport Central Catholic - 5:00 PM
North Bullitt - at Oldham County - 6:00 PM
Breckinridge County - at Owensboro - 5:30 PM
Johnson Central - at Perry County Central - 6:00 PM
South Laurel - at Rockcastle County - 6:00 PM
Raceland - at Rowan County - 6:00 PM
Taylor County - at Russell County - 6:30 PM
Boone County - at Scott - 5:00 PM
Wayne County - at Somerset - 6:00 PM
Eastern - at South Oldham - 6:00 PM
Logan County - at South Warren - 5:30 PM
Danville - at Tates Creek - 6:00 PM
North Hardin - at Thomas Nelson - 5:30 PM
Martin County - at Tolsia (Fort Gay), WV - 6:00 PM
Crittenden County - at Trigg County - 5:45 PM
Ohio County - at Trinity (Whitesville) - 5:30 PM
Pikeville - at Tug Valley (Williamson), WV - 6:00 PM
Hopkins County Central - at University Heights - 5:30 PM
Clinton County - at Warren Central - 6:00 PM
McLean County - at Webster County - 6:00 PM
Lewis County - at West Carter - 6:00 PM
McCreary Central - at Williamsburg - 6:00 PM
Lloyd Memorial - at Williamstown - 5:30 PM
Friday, March 20, 2020
Russellville - vs.Cumberland County
(at Various Sites)
- 4th Region
Glasgow - vs.Monroe County
(at Various Sites)
- 5:30 PM 4th Region
Nicholas County - at Bath County - 5:30 PM C.S.I. Lady Cat Invitational
Model - at Bath County - 9:00 PM C.S.I. Lady Cat Invitational
TBA - at Western Hills - Lady Wolverine Classic
Boone County - vs.TBA
(at Western Hills)
- Lady Wolverine Classic
Fern Creek - vs.TBA
(at Western Hills)
- 7:00 PM Lady Wolverine Classic
Raceland - vs.TBA
(at Western Hills)
- 9:00 PM Lady Wolverine Classic
West Jessamine - vs.TBA
(at Lafayette)
- Lafayette Invitational
Trimble County - vs.Scott County
(at Lafayette)
- 8:00 PM Lafayette Invitational
Lafayette - vs.TBA
(at Transylvania University)
- Lafayette Invitational
Trinity (Whitesville) - at Meade County - 6:00 PM Meade County Mighty March Matchup
John Hardin - vs.North Bullitt
(at Meade County)
- 6:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Hancock County - vs.North Hardin
(at Meade County)
- 6:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Central Hardin - vs.Assumption
(at Meade County)
- 6:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Daviess County - vs.Collins
(at Meade County)
- 7:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Christian County - vs.Ohio County
(at Meade County)
- 7:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Lyon County - vs.Grayson County
(at Meade County)
- 7:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Muhlenberg County - vs.Bowling Green
(at Meade County)
- 7:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Bowling Green - at Meade County - 9:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Lyon County - vs.John Hardin
(at Meade County)
- 9:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Hancock County - vs.Collins
(at Meade County)
- 9:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Central Hardin - vs.Ohio County
(at Meade County)
- 9:30 PM Meade County Mighty March Matchup
North Hardin - vs.Daviess County
(at Meade County)
- 10:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Grayson County - vs.North Bullitt
(at Meade County)
- 10:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Trinity (Whitesville) - vs.Muhlenberg County
(at Meade County)
- 10:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Christian County - vs.Assumption
(at Meade County)
- 10:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Altoona, PA - at Bishop Brossart - 4:00 PM Uncle Pete Noll Classic
Simon Kenton - vs.Cooper
(at Bishop Brossart)
- 5:00 PM Uncle Pete Noll Classic
Grant County - vs.St. Henry
(at Bishop Brossart)
- 5:30 PM Uncle Pete Noll Classic
Conner - vs.Eminence
(at Bishop Brossart)
- 6:00 PM Uncle Pete Noll Classic
Boyle County - vs.Harrison County
(at Bishop Brossart)
- 7:00 PM Uncle Pete Noll Classic
Campbell County - vs.TBA
(at River City Park)
- Uncle Pete Noll Classic
Highlands - vs.TBA
(at River City Park)
- Uncle Pete Noll Classic
Jackson City - vs.Montgomery County - 7:30 PM
Somerset - at Adair County - 5:00 PM
Mercer County - at Anderson County - 6:00 PM
Johnson Central - at Ashland Blazer - 6:00 PM
Harlan - at Barbourville - 5:30 PM
Todd County Central - at Barren County - 5:30 PM
Covington Latin - at Bellevue - 5:00 PM
Owsley County - at Berea - 6:00 PM
Washington County - at Berea - 7:30 PM
St. Patrick - at Bracken County - 5:30 PM
Floyd Central - at Breathitt County - 6:00 PM
McLean County - at Breckinridge County - 5:30 PM
Menifee County - at Buckhorn - 6:00 PM
Elizabethtown - at Bullitt East - 6:00 PM
Fulton City - at Christian Fellowship - 5:30 PM
Casey County - at Clinton County - 5:30 PM
Tolsia (Fort Gay), WV - at East Carter - 6:00 PM
Grundy, VA - at East Ridge - 5:30 PM
Southwestern - at Frederick Douglass - 6:30 PM
Fleming County - at George Rogers Clark - 6:00 PM
Franklin-Simpson - at Greenwood - 5:30 PM
South Laurel - at Harlan County - 6:30 PM
Notre Dame - at Holmes - 5:00 PM
Danville - at LaRue County - 6:00 PM
Betsy Layne - at Lawrence County - 6:00 PM
Bryan Station - at Lexington Catholic - 6:00 PM
Allen County-Scottsville - at Logan County - 5:30 PM
Cumberland Gap, TN - at Lynn Camp - 6:00 PM
Cumberland Gap, TN - at Lynn Camp - 8:00 PM
Henderson County - at Madisonville-North Hopkins - 5:30 PM
Lincoln County - at Marion County - 6:00 PM
Bourbon County - at Mason County - 6:00 PM
Russell County - at McCreary Central - 6:30 PM
Williamsburg - at Model - 6:00 PM
Frankfort - at Nelson County - 6:00 PM
Ludlow - at Newport - 5:00 PM
Calvary Christian - at Newport Central Catholic - 5:00 PM
Henry Clay - at North Laurel - 6:00 PM
Burgin - at Paris - 6:00 PM
Shelby Valley - at Pike County Central - 6:00 PM
Perry County Central - at Powell County - 6:00 PM
Warren East - at Pulaski County - 7:00 PM
Wayne, WV - at Russell - 6:00 PM
Hart County - at Sacred Heart - 6:00 PM
Graves County - at South Fulton, TN - 5:30 PM
Bardstown - at Southern - 5:30 PM
Caverna - at Thomas Nelson - 6:30 PM
Pineville - at Thomas Walker (Ewing), VA - 5:00 PM
Hopkins County Central - at Webster County - 5:30 PM
Fort Campbell - at West Creek (Clarksville), TN - 5:30 PM
Raceland - at Woodford County - 5:30 PM
Saturday, March 21, 2020
Somerset - at Barren County - 10:00 AM Battle of the Barrens
Russellville - vs.Glasgow
(at Barren County)
- 11:30 AM Battle of the Barrens
Green County - at Barren County - 12:00 PM Battle of the Barrens
Somerset - vs.Green County
(at Barren County)
- 1:00 PM Battle of the Barrens
Russellville - vs.Edmonson County
(at Barren County)
- 2:30 PM Battle of the Barrens
Edmonson County - vs.Glasgow
(at Barren County)
- 5:30 PM Battle of the Barrens
Wayne County - vs.Sunbright, TN
(at Oneida, Tenn.)
- Bearcreek Play Day
Wayne County - vs.Wartburg Central (Wartburg), TN
(at Oneida, Tenn.)
- 12:00 PM Bearcreek Play Day
Pike County Central - at Bourbon County - Bourbon County Triangle #1
Estill County - at Bourbon County - 11:00 AM Bourbon County Triangle #1
Estill County - vs.Pike County Central
(at Bourbon County)
- 1:00 PM Bourbon County Triangle #1
Nicholas County - vs.TBA
(at Bath County)
- C.S.I. Lady Cat Invitational
Greenup County - vs.TBA
(at Bath County)
- C.S.I. Lady Cat Invitational
TBA - at Bath County - C.S.I. Lady Cat Invitational
Greenup County - vs.TBA
(at Bath County)
- C.S.I. Lady Cat Invitational
Nicholas County - vs.TBA
(at Bath County)
- C.S.I. Lady Cat Invitational
Greenup County - vs.TBA
(at Bath County)
- C.S.I. Lady Cat Invitational
Nicholas County - vs.Scott
(at Bath County)
- 11:30 AM C.S.I. Lady Cat Invitational
Allen County-Scottsville - vs.Anderson County
(at Lincoln County)
- Lady Patriot Classic
Allen County-Scottsville - vs.Bryan Station
(at Lincoln County)
- Lady Patriot Classic
Taylor County - vs.East Jessamine
(at Lincoln County)
- 9:00 AM Lady Patriot Classic
Garrard County - vs.Bryan Station
(at Lincoln County)
- 9:00 AM Lady Patriot Classic
North Laurel - vs.Anderson County
(at Lincoln County)
- 9:00 AM Lady Patriot Classic
Campbellsville - at Lincoln County - 9:00 AM Lady Patriot Classic
East Jessamine - vs.Carroll County
(at Lincoln County)
- 11:00 AM Lady Patriot Classic
Lynn Camp - vs.Berea
(at Lincoln County)
- 11:00 AM Lady Patriot Classic
George Rogers Clark - vs.Spencer County
(at Lincoln County)
- 11:00 AM Lady Patriot Classic
George Rogers Clark - vs.Taylor County
(at Lincoln County)
- 1:00 PM Lady Patriot Classic
North Laurel - vs.Warren East
(at Lincoln County)
- 1:00 PM Lady Patriot Classic
Lynn Camp - vs.Campbellsville
(at Lincoln County)
- 1:00 PM Lady Patriot Classic
Garrard County - vs.Warren East
(at Lincoln County)
- 3:00 PM Lady Patriot Classic
Taylor County - vs.Bryan Station
(at Lincoln County)
- 3:00 PM Lady Patriot Classic
East Jessamine - vs.Christian Academy-Louisville
(at Lincoln County)
- 3:00 PM Lady Patriot Classic
Spencer County - at Lincoln County - 3:00 PM Lady Patriot Classic
Carroll County - vs.North Laurel
(at Lincoln County)
- 5:00 PM Lady Patriot Classic
Lynn Camp - at Lincoln County - 5:00 PM Lady Patriot Classic
Berea - vs.Campbellsville
(at Lincoln County)
- 5:00 PM Lady Patriot Classic
Allen County-Scottsville - vs.George Rogers Clark
(at Lincoln County)
- 7:00 PM Lady Patriot Classic
Warren East - vs.Spencer County
(at Lincoln County)
- 7:00 PM Lady Patriot Classic
Garrard County - vs.Carroll County
(at Lincoln County)
- 7:00 PM Lady Patriot Classic
Berea - vs.Christian Academy-Louisville
(at Lincoln County)
- 7:00 PM Lady Patriot Classic
Dixie Heights - at Mercer County - 12:00 PM Lady Titan Triangle
South Laurel - vs.Dixie Heights
(at Mercer County)
- 2:00 PM Lady Titan Triangle
South Laurel - at Mercer County - 4:00 PM Lady Titan Triangle
Boone County - vs.TBA
(at Western Hills)
- Lady Wolverine Classic
TBA - at Western Hills - Lady Wolverine Classic
Raceland - vs.TBA
(at Western Hills)
- Lady Wolverine Classic
Fern Creek - vs.TBA
(at Western Hills)
- 10:00 AM Lady Wolverine Classic
Fern Creek - vs.TBA
(at Western Hills)
- 12:00 PM Lady Wolverine Classic
West Jessamine - vs.TBA
(at Lafayette)
- Lafayette Invitational
Trimble County - vs.West Jessamine
(at Lafayette)
- 12:00 PM Lafayette Invitational
Trimble County - at Lafayette - 4:00 PM Lafayette Invitational
Lafayette - vs.TBA
(at Transylvania University)
- Lafayette Invitational
Marshall County - vs.Daviess County
(at Meade County)
- 11:00 AM Meade County Mighty March Matchup
Grayson County - vs.John Hardin
(at Meade County)
- 11:00 AM Meade County Mighty March Matchup
Muhlenberg County - at Meade County - 12:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Trinity (Whitesville) - vs.Bowling Green
(at Meade County)
- 12:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Central Hardin - vs.Christian County
(at Meade County)
- 12:30 PM Meade County Mighty March Matchup
North Hardin - vs.Collins
(at Meade County)
- 1:30 PM Meade County Mighty March Matchup
North Bullitt - vs.Lyon County
(at Meade County)
- 1:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Marshall County - vs.Assumption
(at Meade County)
- 2:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Central Hardin - vs.Daviess County
(at Meade County)
- 2:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Trinity (Whitesville) - vs.Ohio County
(at Meade County)
- 3:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Bowling Green - vs.John Hardin
(at Meade County)
- 3:30 PM Meade County Mighty March Matchup
North Bullitt - vs.Muhlenberg County
(at Meade County)
- 3:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Lyon County - at Meade County - 4:30 PM Meade County Mighty March Matchup
Christian County - vs.Collins
(at Meade County)
- 5:00 PM Meade County Mighty March Matchup
North Hardin - vs.Grayson County
(at Meade County)
- 5:00 PM Meade County Mighty March Matchup
Clinton County - at Monroe County - 10:00 AM Monroe County Invitational
Clinton County - vs.Hopkinsville
(at Monroe County)
- 11:30 AM Monroe County Invitational
Hopkinsville - vs.Metcalfe County
(at Monroe County)
- 1:00 PM Monroe County Invitational
Adair County - vs.Red Boiling Springs, TN
(at Monroe County)
- 4:00 PM Monroe County Invitational
Adair County - at Monroe County - 5:30 PM Monroe County Invitational
Tates Creek - at Rockcastle County - 11:30 AM Rock'n Round Robin
Pineville - vs.Tates Creek
(at Rockcastle County)
- 1:00 PM Rock'n Round Robin
Pineville - at Rockcastle County - 2:30 PM Rock'n Round Robin
Cooper - vs.Boyle County
(at Bishop Brossart)
- 9:00 AM Uncle Pete Noll Classic
Simon Kenton - vs.Harrison County
(at Bishop Brossart)
- 11:00 AM Uncle Pete Noll Classic
DuPont Manual - vs.Pendleton County
(at Bishop Brossart)
- 11:00 AM Uncle Pete Noll Classic
Grant County - vs.Highlands
(at Bishop Brossart)
- 11:00 AM Uncle Pete Noll Classic
Grant County - vs.Campbell County
(at Bishop Brossart)
- 12:30 PM Uncle Pete Noll Classic
DuPont Manual - vs.Knoch (Saxonburg), PA
(at Bishop Brossart)
- 12:30 PM Uncle Pete Noll Classic
Eminence - at Bishop Brossart - 1:00 PM Uncle Pete Noll Classic
Cooper - vs.Harrison County
(at Bishop Brossart)
- 1:00 PM Uncle Pete Noll Classic
Simon Kenton - vs.Boyle County
(at Bishop Brossart)
- 3:00 PM Uncle Pete Noll Classic
DuPont Manual - vs.Ryle
(at Bishop Brossart)
- 3:30 PM Uncle Pete Noll Classic
Campbell County - vs.TBA
(at River City Park)
- Uncle Pete Noll Classic
Henry Clay - vs.Shelby County -
Hickman County - vs.TBA -
Jeffersontown - vs.Henry County -
Bell County - vs.Cumberland County -
Montgomery County - vs.Greenup County - 10:00 AM
Rowan County - vs.Knott County Central - 12:00 PM
Lawrence County - vs.Letcher County Central - 12:00 PM
LaRue County - vs.Menifee County - 1:00 PM
Jackson City - vs.Greenup County - 1:00 PM
Owensboro Catholic - vs.Male - 1:00 PM
Woodford County - vs.Madison Southern - 1:00 PM
Newport Central Catholic - vs.Lexington Catholic - 2:00 PM
Morgan County - vs.Knott County Central - 3:00 PM
Jeffersontown - at Bethlehem -
Henry Clay - at Bethlehem -
Conner - at Bishop Brossart - 2:00 PM
Nelson County - at Breckinridge County - 10:00 AM
Valley - at Breckinridge County - 12:00 PM
LaRue County - at Burgin - 11:00 AM
Menifee County - at Burgin - 3:00 PM
Franklin-Simpson - at East Robertson (Cross Plains), TN - 1:00 PM
Franklin-Simpson - at East Robertson (Cross Plains), TN - 3:00 PM
Butler - at Eastern - 12:00 PM
Russell - at Fleming County - 12:00 PM
Caldwell County - at Graves County - 12:00 PM
Crittenden County - at Hardin County (Elizabethtown), IL - 12:00 PM
Thomas Nelson - at Hart County - 11:00 AM
Sacred Heart - at Henry County - 11:00 AM
Owsley County - at Jackson County - 11:00 AM
Paris - at Jackson County - 2:00 PM
Ballard - at Madison Central - 12:00 PM
Boyd County - at Martin County - 11:00 AM
Newport Central Catholic - at Mason County - 12:00 PM
Lexington Catholic - at Mason County - 4:00 PM
McCracken County - at Massac County (Metropolis), IL - 11:00 AM
Presentation - at North Oldham - 11:00 AM
Lawrence County - at Paintsville - 10:00 AM
Letcher County Central - at Paintsville - 11:00 AM
Woodford County - at Paul Laurence Dunbar - 11:00 AM
Madison Southern - at Paul Laurence Dunbar - 3:00 PM
Rowan County - at Powell County - 10:00 AM
Knott County Central - at Powell County - 12:00 PM
Morgan County - at Powell County - 1:00 PM
Great Crossing - at Pulaski County - 11:00 AM
Owensboro Catholic - at South Warren - 11:00 AM
Male - at South Warren - 3:00 PM
Oneida, TN - at Southwestern - 11:00 AM
Bell County - at Southwestern - 1:00 PM
Campbell County - at St. Henry - 9:30 AM
Highlands - at St. Henry - 2:00 PM
South Oldham - at Walton-Verona - 1:00 PM
Owensboro - at Warren Central - 10:00 AM
Cumberland County - at Warren Central - 2:00 PM
Sunday, March 22, 2020
Highlands - vs.TBA
(at River City Park)
- Uncle Pete Noll Classic
Highlands - vs.TBA
(at River City Park)
- Uncle Pete Noll Classic
Monday, March 23, 2020
TBA - at Holy Cross (Louisville) - 6th Region
Shawnee - vs.Beth Haven
(at Holy Cross (Louisville))
- 5:30 PM 6th Region
Portland Christian - vs.Presentation
(at Holy Cross (Louisville))
- 7:00 PM 6th Region
Glasgow - at Adair County - 5:00 PM
Mason County - at Augusta - 5:30 PM
Livingston Central - at Ballard Memorial - 6:00 PM
Williamsburg - at Barbourville - 5:30 PM
Thomas Nelson - at Bardstown - 5:30 PM
Corbin - at Bell County - 6:00 PM
Henry Clay - at Berea - 6:00 PM
Fairview - at Boyd County - 5:00 PM
Campbell County - at Bracken County - 5:30 PM
Ohio County - at Breckinridge County - 5:30 PM
Bath County - at Bryan Station - 6:00 PM
Central - at Burgin - 5:30 PM
Owensboro - at Butler County - 5:30 PM
Southwestern - at Casey County - 6:00 PM
John Hardin - at Central Hardin - 5:30 PM
Caldwell County - at Christian County - 5:45 PM
Fulton County - at Christian Fellowship - 5:30 PM
Knott County Central - at Clay County - 6:00 PM
St. Henry - at Cooper - 5:00 PM
Jenkins - at Cordia - 5:30 PM
Paducah Tilghman - at Crittenden County - 6:00 PM
Barren County - at Cumberland County - 5:30 PM
Somerset - at Danville - 6:00 PM
Betsy Layne - at East Ridge - 6:00 PM
Mercy - at Eastern - 5:30 PM
Bowling Green - at Elizabethtown - 6:00 PM
Jackson City - at Elliott County - 6:00 PM
Tates Creek - at Estill County - 6:30 PM
Hart County - at Fern Creek - 6:00 PM
Allen County-Scottsville - at Franklin-Simpson - 5:30 PM
Gallatin County - at Grant County - 5:00 PM
Marion, IL - at Graves County - 5:00 PM
Caverna - at Green County - 5:00 PM
Trinity (Whitesville) - at Hancock County - 5:30 PM
Newport - at Highlands - 5:15 PM
Lawrence County - at Johnson Central - 5:30 PM
Boyle County - at Lafayette - 6:00 PM
Pike County Central - at Letcher County Central - 6:00 PM
Rockcastle County - at Lincoln County - 6:00 PM
Greenwood - at Logan County - 5:30 PM
Madison Central - at Madison Southern - 6:00 PM
Paintsville - at Martin County - 6:00 PM
Carlisle County - at Mayfield - 5:30 PM
Hickman County - at McCracken County - 6:00 PM
Knox Central - at McCreary Central - 6:00 PM
Hopkins County Central - at McLean County - 5:30 PM
Corydon Central (Corydon), IN - at Meade County - 6:00 PM
Edmonson County - at Metcalfe County - 6:00 PM
Macon County (Lafayette), TN - at Monroe County - 5:30 PM
Fleming County - at Montgomery County - 6:00 PM
Grayson County - at Muhlenberg County - 5:30 PM
DuPont Manual - at North Bullitt - 5:30 PM
Nelson County - at North Hardin - 6:00 PM
Fairdale - at Oldham County - 6:00 PM
Madisonville-North Hopkins - at Owensboro Catholic - 5:30 PM
Breathitt County - at Owsley County - 6:00 PM
Sacred Heart - at Paris - 6:00 PM
Buckhorn - at Perry County Central - 5:30 PM
Harlan County - at Pineville - 5:00 PM
Whitley County - at Pulaski County - 6:00 PM
Ashland Blazer - at Rowan County - 6:00 PM
Hopkinsville - at Russellville - 5:30 PM
Kentucky Country Day - at Seneca - 5:00 PM
Magoffin County - at Shelby Valley - 6:00 PM
Middlesboro - at South Laurel - 6:00 PM
Presentation - at South Oldham - 6:00 PM
Daviess County - at South Warren - 5:45 PM
Calvary Christian - at St. Patrick - 6:00 PM
Lexington Christian - at TBA - 6:00 PM
University Heights - at Todd County Central - 5:30 PM
Spencer County - at Walton-Verona - 5:30 PM
Campbellsville - at Washington County - 6:00 PM
Jackson County - at Wayne County - 6:30 PM
East Carter - at West Carter - 5:30 PM
Bourbon County - at Williamstown - 6:00 PM
Clinton County - at York Institute (Jamestown), TN - 4:30 PM